PhuQuocNights

YOLO Bar

5.0(1 opinii)Gành Dầu

YOLO Bar

O lokalu

YOLO Bar to tętniący życiem bar w kompleksie Grand World przy Bãi Dài, po stronie Gành Dầu w północnej części Phú Quốc. Grand World to jedno z najbardziej przyciągających wzrok wieczornych miejsc na wyspie — z weneckimi kanałami, rozświetlonymi alejkami i nieustannym napływem gości — a YOLO Bar czerpie z tej energii jako miejsce na drinka pośrodku całego ruchu. Jego figlarna, nastawiona na zabawę nazwa nadaje ton — to miejsce na pogodnego, niezobowiązującego drinka, a nie cichy, formalny lounge.

Atmosfera w YOLO Bar dorównuje gwarowi otoczenia. Z tłumami, światłami i atrakcjami Grand World dokoła wieczór tutaj to dobre drinki i towarzyski nastrój, co czyni go naturalnym przystankiem podczas zwiedzania kompleksu. To rodzaj baru, który bezszwowo wpisuje się w nocną wyprawę wśród kanałów, czy to gdy robisz przerwę w spacerze, czy gdy rozsiadasz się, by nacieszyć się żywą sceną.

Dotarcie do YOLO Bar jest proste, bo Grand World to jedno z czołowych miejsc w okolicy Bãi Dài, dobrze obsługiwane przez Grab, taksówki i skutery z całej północnej części Phú Quốc. W środku YOLO Bar łatwo odnaleźć podczas spaceru wzdłuż przykanałowych promenad. Lokal ma obecnie ocenę 5,0 gwiazdki, choć pochodzącą z zaledwie jednej, wczesnej recenzji, więc najlepiej rozumieć go jako świeżą nowość, która robi mocne pierwsze wrażenie, a nie wieloletniego faworyta.

YOLO Bar sprawdza się dla grup znajomych na wesołą noc, par chłonących atmosferę Grand World i podróżujących solo, którzy chcą towarzyskiego drinka, podziwiając scenę. Wieczory to czas, gdy kompleks najbardziej tętni życiem, więc zaplanuj wizytę po zmroku, znajdź miejsce wśród świateł i pozwól, by YOLO Bar dodał Twojej nocy w Bãi Dài trochę wyluzowanej zabawy.

Lokalizacja i okolicaPółnocne Phú Quốc

Rozbudowana północna część wyspy, w okolicy Grand World, VinWonders i wybrzeża Gành Dầu, oferuje samowystarczalną i przyjazną rodzinom scenę rozrywkową. Można tu liczyć na tematyczne uliczki, wieczorne pokazy, bary i lokale czynne do późna na terenie kompleksów kurortowych — dopracowane, kompleksowe nocne wyjście, które świetnie sprawdzi się dla rodzin i grup zatrzymujących się w północnych kurortach.

Najczęściej zadawane pytania

Jakim miejscem jest YOLO Bar?

YOLO Bar to tętniący życiem, wesoły bar w kompleksie Grand World przy Bãi Dài na Phú Quốc — towarzyskie miejsce na drinki wśród kanałów i wieczornych świateł okolicy.

Jak oceniany jest YOLO Bar?

YOLO Bar ma obecnie ocenę 5,0 gwiazdki, choć pochodzącą z zaledwie jednej, wczesnej recenzji, więc najlepiej widzieć go jako świeżą nowość w Grand World, która robi mocne pierwsze wrażenie.

Gdzie znajduje się YOLO Bar?

YOLO Bar mieści się pod adresem SO-06, Khu phố Marlloca, wewnątrz kompleksu Grand World przy Bãi Dài, po stronie Gành Dầu w północnej części Phú Quốc.

Z czego słynie YOLO Bar?

YOLO Bar znany jest z pogodnego, niezobowiązującego charakteru — to wesołe miejsce, by napić się drinka i nacieszyć towarzyskim gwarem Grand World, a nie cichy, formalny lounge.

Kiedy najlepiej wybrać się do YOLO Bar?

Wieczory to czas, gdy Grand World i YOLO Bar najbardziej tętnią życiem, ze światłami i tłumami w pełnej krasie; konkretne godziny nie są podane, więc to przede wszystkim przystanek na porę po zmroku.

Jak dostać się do YOLO Bar?

Najłatwiej dotrzeć do YOLO Bar przez Grab, taksówkę lub skuter do Grand World w Bãi Dài; od wejścia to krótki spacer wzdłuż przykanałowych promenad do baru.

Czy YOLO Bar jest dobry dla grup?

Tak — YOLO Bar świetnie nadaje się dla grup znajomych na wesołą, towarzyską noc, wpisując się naturalnie w wieczór zwiedzania tętniącego życiem kompleksu Grand World.

Czy YOLO Bar jest dobry dla par lub osób podróżujących solo?

YOLO Bar sprawdza się dla par chłonących atmosferę Grand World i jest przyjazny dla podróżujących solo, którzy chcą towarzyskiego drinka, podziwiając scenę.

Czy trzeba rezerwować miejsce w YOLO Bar?

Rezerwacja zwykle nie jest wymagana w YOLO Bar — jako bar w Grand World, do którego można wpaść bez zapowiedzi, zazwyczaj wystarczy po prostu przyjść i znaleźć miejsce, szczególnie poza najbardziej ruchliwymi wieczornymi godzinami.

Czy w YOLO Bar można płacić kartą czy gotówką?

Opcje płatności nie są formalnie podane dla YOLO Bar, ale lokale w Grand World zwykle akceptują zarówno karty, jak i gotówkę; warto mieć przy sobie nieco wietnamskich đồng jako pewne zabezpieczenie.

Czy w YOLO Bar mówi się po angielsku?

Mieszcząc się w nastawionym na turystów Grand World, YOLO Bar przyjmuje wielu gości z zagranicy, więc podstawowy angielski zwykle wystarczy, by wygodnie zamówić drinki i poradzić sobie.

Jaki jest klimat w YOLO Bar?

YOLO Bar skłania się ku zabawie i ożywieniu, dorównując energii Grand World — to pogodne, towarzyskie miejsce na drinka podczas zwiedzania kanałów i świateł Bãi Dài po zmroku.

Lokale w pobliżu